To nie koniec niespodzianek z dzisiejszego Nintendo Direct. Oprócz przygód w świecie Star Wars oraz gier Microsoftu znalazło się także kilka innych ciekawych gier. Jedną z niech jest pięknie wykonana Ender Magnolia: Bloom In the Mist od firmy Binary Haze. Zwiastun możecie zobaczyć poniżej.

Twórcy opisują Ender Magnolię jako grę akcji z perspektywy 2D z elementami RPG osadzoną w mrocznym świecie gotyckiego dark fantasy. W rzeczywistości jest to metroidvania. Tytuł jest sequelem do całkiem ciepło przyjętego Ender Lilies: Quietus of the Knights, który jednak nie cieszył się zbytnią popularnością w Polsce.

Tytuł opowiada historię miejsca zwanego Lands of Fumes, które zostaje skażone tajemniczą toksyną infekująca zarówno ludzi, jak i maszyny. W grze wcielimy się w dziewczynkę imieniem Lilac dysponującą mocą oczyszczania spowitego toksynami świata, a jej zadaniem będzie oczyszczenie z plugastw tej intrygującej krainy. W tym pomogą nam, chociażby napotkani w grze bossowie, których możemy, po pokonaniu, wykorzystać jako sojuszników w walce.

Datę premiery wydania na Switch ustalono na 2024 rok. Nie znamy jeszcze dokładniejszego terminu, w którym ukaże się gra.