Marka PlayStation kolejny raz organizuje Days of Play. Rok temu dało się kupić taniej gry, PS VR czy nawet PS Classic - ja sam wydałem w ramach tej promocji koło 500zł ( Days of Play w sklepach stacjonarnych i w Internecie).

Tańszy abonament roczny PS+

W tym roku wydarzenie się powtórzy i znów czekają nas naprawdę dobre promocje. Ot, chociażby z ulotki Empiku wiemy, że PS+ będzie przecenione z 240 na 170zł. Na Enebie czy G2A, która też potrafi mieć ceny obecnie karty te są w cenie 220-240zł, więc zdecydowanie w stacjonarnym sklepie bardziej się opłaci. Strzelam, że ta sama promocja trafi do Euro AGD, Mediamarkt i Mediaexpert z którymi Sony Polska bezpośrednio współpracuje. Promocja ruszy w poniedziałek.

Tańsze gry i sprzęt

Niestety, nie znamy pozostałych cen, ale z przecieków wiadomo, że poza konsolami i PS VR w specjalnej cenie, promocją objęte będą następujące gry:

- Days Gone
- Spider-Man
- The Last of Us
- Concrete Genie
- Dreams
- Predator Hunting Grounds
- Nioh 2
- Medievil
- Death Stranding

Rok temu większość była po 119zł, zatem w tym roku spodziewał bym się kwoty 129zł (ze względu na inflację i kryzys), ale może zostaniemy pozytywnie zaskoczeni, Medievil bywał już po 79zł w PS Store.

Promocje mają potrwać od 25 maja do 8 czerwca, pełną listę poznamy zapewne w ciągu następnych kilku dni i opiszemy ją wtedy już ze szczegółami.